ul.Warszawska 28/2
05-820 Piastów
tel.: 022 753 45 10
kom.: 504 086 856
ul.Warszawska 28/2
05-820 Piastów
tel.: 022 753 45 10
kom.: 504 086 856

Godziny przyjęć:
Pon-Pt: 10.00 - 19.00
Sobota: 9.00 - 15.00
Autor:
Temat:

Strona: 1

aparat stały

Serdecznie polecam założenie aparatu stałego przez Panią Dr Zubrzycką.Jest ona wspaniałym człowiekiem ,uśmiechnięta i życzliwa a przedewszystkim jest profesjonalistką i pasjonatką uwielbia wyzwania w postaci trudnych przypadków takich jak mój.Szybko i sprawnie wyprostowała mi ząbki.W gabinecie panuje przyjazna atmosfera również dzięki wspaniałym asystentkom..

Justyna czerwiec 2015, 15 czerwca 2015


aparat stały

Gorąco polecam AP DENT. Dzięki Dr Zubrzyckiej mam piękny uśmiech zwracający uwagę innych osób. Dr Zubrzycka jest wspaniałym lekarzem: odznacza się profesjonalizmem i dokładnością. Ponadto ma wysokie poczucie estetyki (w leczeniu ortodontycznym jest to niesamowicie ważne) i przyjazne podejście do pacjenta.

Anna, 9 marca 2015


Uśmiech wdzięczności

Pani doktor Zubrzycka to godny polecenia specjalistą w swojej dziedzinie, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, to prawdziwy lekarz który wykonuje swój zawód z pasja i naprawdę lubi to co robi. Jest bardzo dokładna, uśmiechnięta, na bieżąco udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania i omawia każdy etap leczenia. Nie bez powodu Hipokrates nazwał medycynę sztuką. Dziś, po leczeniu ortodontycznym, wiem że niewątpliwie sztuką jest nie tylko wyleczenie wady zgryzu, ale też jednocześnie wydobycie piękna i estetyki, kiedy szczególnie w naszych czasach uśmiech jest naszą wizytówką i może zdziałać cuda. Świat byłby lepszy gdyby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta! Polecam wszystkim i bardzo dziękuje za mój „nowy uśmiech” : )

Karolina, 16 czerwca 2014


aparat stały

Bardzo długo zastanawiałam się nad założeniem stałego aparatu. Głównym wskazaniem była pogłębiająca się diastema. W końcu zdecydowałam się na założenie zamków estetycznych. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, którym zależy, aby aparat był jak najmniej widoczny. Chociaż zaraz po założeniu wrażenie jest dość dziwne, bardzo szybko się przyzwyczaja i wręcz zapomina o aparacie. Dwa miesiące temu zakończyłam leczenie. Jestem bardzo zadowolona z efektu! Wszystkich, którzy zastanawiają się nad założeniem aparatu ortodontycznego serdecznie zachęcam. Nie tylko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych. Warto zrobić wszystko, aby jak najdłużej cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem!

Ania, 27 maja 2014


Aparat Hassa

Wszystkim niezdecydowanym szczerze polecam założenie aparatu Hassa + maski w wieku 30+ . Doktor Zubrzycka podjęła sie mojego przypadku ( przodozgryz i problemy orto ) w wieku 37 L . Prawie rok noszenia Hassa i maski i dwa lata stałego aparatu orto przyniosły zdumiewające efekty.. Naprawdę warto !!!!!

Robert, 4 lutego 2014


Strona: 1

APdent  - Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Piastów

Co wyróżnia APdent:

Mapa Strony

• kompleksowe leczenie stomatologiczne dorosłych
• stomatologia dziecięca - dentysta dla najmłodszych
• wykwalifikowani specjaliści: protetyk, implantolog
  chirurg, endodonta, higienistki stomatologiczne
  ortodonta, specjalista stomatologii estetycznej
• wieloletnia praktyka i doświadczenie w leczeniu
  stomatologicznym dorosłych oraz dzieci

• ortodoncja / aparaty na zęby - szeroki wybór
  nowoczesnych aparatów ruchomych i stałych
• endodoncja / leczenie kanałowe - bezpieczne
  bezbolesne leczenie najnowszymi metodami
• protetyka / protezy zębowe - porcelanowe
  uzupełnienia bez metalu Procera i Lava
• implanty zębowe - piękny uśmiech na lata

O NAS
SPECJALIZACJE
CENNIK
GALERIA
NASZ ZESPÓŁ
WYNIKI LECZENIA
KONTAKT
DOJAZD DO APDENT

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA
STOMATOLOGIA ESTETYCZNA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
PROFILAKTYKA
ENDODONCJA
WYBIELANIE ZĘBÓW
ORTODONCJA
PROTETYKA

© 2010 / 2018 APdent - Anetta Zubrzycka. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i wykonanie:PIXEL-DESIGN - projekty graficzne, wizytówki, strony www, obróbka foto | Valid: XHTML | CSS