Dbamy o Wasze
BEZPIECZEŃSTWO


Drodzy Pacjenci,
Gabinet APdent jest otwarty, z pewnymi zmianami wymuszonymi epidemią Covid 19.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo wdrożyliśmy zalecane procedury oraz wytyczne dotyczące przyjęć pacjentów w tym czasie, tak aby zminimalizować ryzyko transmisji wirusa.
Prosimy o zrozumienie i dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami i zaleceniami.

  1. W sprawie pytań, zgłaszania awarii ortodontycznych, protetycznych i umawiania wizyt recepcja jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 – 19.00.
  2. W dniu wizyty prosimy aby pacjent zmierzył temperaturę ciała w domu. W przypadku podwyższonej temperatury ( powyżej 37,3 ) lub wystąpienia innych objawów infekcji, takich jak ból gardła, kaszel, zaburzenia węchu i smaku, prosimy o telefoniczne przełożenie wizyty.
  3. Bardzo prosimy o przychodzenie do gabinetu bez osób towarzyszących, z wyjątkiem pacjentów niepełnoletnich. Dziecku towarzyszy jeden rodzic.
  4. W poczekalni przygotowaliśmy dla Państwa preparat do dezynfekcji rąk, poprosimy również o wypełnienie i podpisanie ankiety epidemiologicznej, oraz poddanie się pomiarowi temperatury bezdotykowym termometrem.
  5. Zachęcamy aby zęby umyć przed wizytą w domu, w toalecie dla pacjentów na razie nie będzie to możliwe.
  6. Wszystkie pomieszczenia i przedmioty w naszym gabinecie, z jakimi mają kontakt Pacjenci są systematycznie dezynfekowane.
  7. Sytuacja wymaga od nas maksymalnej mobilizacji, więc prosimy o wyrozumiałość. Staramy się, aby przy wszystkich ograniczeniach, zapewnić Państwu sprawną i bezpieczną opiekę stomatologiczną.

Pozdrawiamy, życzymy wytrwałości i zdrowia,
Zespół APdent.