Z całego serca polecam placówkę Apdent. Przez kilka lat od rozpoczęcia leczenia przeszłam długą drogę różnorodnych zabiegów. I pierwsze słowo , które przychodzi mi na myśl to PROFESJONALNIE! W kwestii profilaktyki i strony estetycznej- nadbudowy zębów miałam przyjemność być w rękach p.dr.Patrycji Lisińskiej- polecam!

Cały proces związany z implantacją zęba (od ekstrakcji po idealny uśmiech) zawdzięczam Pani dr.Magdalenie Lewickiej, która ma nie tylko niesamowicie pewną rękę , ale i niekończące się pokłady cierpliwości w tłumaczeniu po dziesięć razy co i jak. Przy tak zdecydowanie wykonywanych zabiegach bardzo delikatnie Pani Dr obchodzi się z pacjentem.

I oczywiście ortodoncja! Piękny uśmiech zawdzięczam Pani Anetcie, która nie uznaje pośrednich rozwiązań, są tylko idealne efekty! Pani Dr. zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu, ile to wymaga , to jest bardzo cenne.
Nie ma w tym gabinecie poczucia, że jest się za często, i że się zadaje za dużo pytań, a szereg wizyt około ortodontycznych u wszystkich Pań Asystentujących to była wielka przyjemność i poczucie bezpieczeństwa.
Polecam z całego serca, ja na pewno tu zostanę 🙂

Olga

SHARE IT:

Related Posts

Comments are closed.